Sprookjesvilt

Prachtig handgeverfd sprookjesvilt. Ook sprookjesvilt is gemaakt van 100% wolvilt. Het voelt rijk, vol en zachtwollig aan. In vele kleuren verkrijgbaar.

Het wolvilt is 1 mm dik en goed te combineren met het effen wolvilt van de Viltwinkel.
Sprookjesvilt wordt geleverd in lapjes van 20x30cm. Meerder lapjes van dezelfde kleur worden zoveel mogelijk aan 1 stuk geleverd. 

Deze mooie kleuren sprookjesvilt worden allemaal met de hand geverfd door Teatske Vergeer van wolatelier Het Gulden Vlies. Teatske heeft het sprookjesvilt ontwikkeld en beheerst het ambacht als geen ander. Ze is al zo'n 30 jaar expert op dit gebied!


Door omstandigheden bij de maakster van dit mooie sprookjesvilt is het vilt nu al een tijdje niet aangevuld en is de voorraad afgenomen. Of en wanneer ik weer bij haar kan bestellen is momenteel helaas nog niet bekend.

© 2010 - 2026 De Viltwinkel | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel